Boom & SUN Prinsengracht 747-751 1017 JX Amsterdam Postbus 15970 1001 NL Amsterdam T +31 (0)20 622 61 07 F +31 (0)20 625 33 27 E info@uitgeverijboom.nl www.uitgeverijboom.nl www.nt2.nl Uitgeverij Boom Nelissen Prinsengracht 747-751 1017 JX Amsterdam Postbus 15970 1001 NL Amsterdam T +31 (0)20 521 89 33 F +31 (0)20 625 33 27 E service@boomnelissen.nl www.boomnelissen.nl Verkoop Laura Kemmink T +31 (0)20 521 81 41 M +31 (0)6 294 666 93 E l.kemmink@uitgeverijboom.nl Verkoop binnendienst ClAudia Seppen T +31 (0)20 524 45 06 E c.seppen@uitgeverijboom.nl Marketing Geschiedenis en psychologie Kristel Dumoulin T +31 (0)20 520 01 27 E k.dumoulin@uitgeverijboom.nl Filosofie Emma de Vries T +31 (0)20 520 81 45 E emma.devries@uitgeverijboom.nl Uitgeverij Boom Nelissen Martine Siemons T +31 (0)20 521 89 34 E m.siemons@boomnelissen.nl NT2 Zoë van Batenburg T +31 (0)20 520 01 26 E z.vanbatenburg@uitgeverijboom.nl Commercieel manager Teun Rienstra T +31 (0)20 524 45 03 E t.rienstra@boomamsterdam.nl Distributie Nederland Boom Distributiecentrum (BDC) Postbus 400 7940 AK Meppel T +31 (0)522 23 75 55 F +31 (0)522 25 38 64 E bdc@bdc.boom.nl De prijzen en de omvang van de boeken uit deze aanbieding zijn vastgelegd onder voorbehoud van wijzigingen bij verschijnen. Bestelling en distributie Vlaanderen CB Vlaanderen T +32 (52)45 69 40 F +32 (52) 45 69 50 E cbvlaanderen@centraal.boekhuis.nl CB Postbus 125 4100 AC Culemborg T +31 (0)345 47 59 11 F +31 (0)345 47 53 43 E info@centraalboekhuis.nl e-Distributie Titelive / ePagine Rue de la Terre à Briques, 6 7522 Marquain (Tournai) België T +32 (0)69 89 00 00 E info@epagine.be Pagina 39

Pagina 1

Interactieve internet magazine, deze tijdschrift of krant is levensecht online geplaatst met Online Touch en bied het bladerbaar maken van web drukwerk.

BuA Najaarsaanbieding 2013 Lees publicatie 1Home


You need flash player to view this online publication